Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Qnubu Pre Rolls Qnubu California

Skleněná zkumavka Qnubu California z borosilikátového skla s korkovým špuntem. Výška se špuntem 13 cm. Průměr 2 cm, hmotnost 0.01 kg...
Doporučená nabídka growmarket.cz

• Na více cigaret
    • Uchová čerstvost a vůni
  • , zakoupeno v Vypěstuj.to

• Kvalitní netenke sklo co se nerozbije v ruce
    • Korková zátka dobře sedí a korek se nedrobí.

Jsem spokojen. Zkumavky naplnily mé očekávání. Sklo je dostatečně silné, ale ne moc masivní. Když se mi několik jiných zkumavek rozbilo v ruce při špuntováni čekal jsem co přijde a byl jsem mile překvapen. Na několika sezónní uchování semínek paráda. Žena chce i na koření. Hmm tak zase práce s vymýšlením dizajnoveho a funkčního stojanu. A potom nekupto .

Materiál
kovové

• , zakoupeno v GrowMax.cz

• Na více cigaret
    • Uchová čerstvost a vůni
  • , zakoupeno v Vypěstuj.to

• Kvalitní netenke sklo co se nerozbije v ruce
    • Korková zátka dobře sedí a korek se nedrobí.